جهت اطلاع از به روز رسانی سایت و ارسال رایگان کتاب به ایمیل شما، عضو گروه کتاب امید ایران شوید. امید ایران آیا می دانید برای کتابخانه امید ایران، علاوه بر نیروی انسانی شاغل ، ماهیانه چه هزینه هایی جهت هاست سایت ، هاست دانلود و ... پرداخت می گردد؟ چنانچه خدمات این وب سایت مورد توجه شما قرار گرفته است، لطفا برای ادامه فعالیت و توسعه خدمات،(دراینجا)از ما حمایت کنید. امید ایران توجه ویژه : چنانچه کتاب مورد نظر خود را در این سایت نیافتید پیشنهاد می کنیم نسخه قدیمی سایت را هم از اینجا ملاحظه نمایید. امید ایران دانلود رایگان کتابهای گویا در وب سایت جامع کتابخانه صوتی طنین ایرانی امید ایران آیا می دانید کتابخانه صوتی طنین ایرانی برگزیده برتر جشنواره رسانه های دیجیتال است ؟ طنین ایرانی به روز ترین فروشگاه اینترنتی ایران با بیشترین تنوع محصولات اوریجینال امید ایران مرجع دانلود رایگان نرم افزار ایرانیان امید ایران جهت سفارش تبليغات در وب سایتها و گروههای امید ایران با آدرس IrEbooks@Gmail.Com تماس حاصل فرمایید.
تبلیغات
تبلیغ هزینه نیست ، سرمایه گذاریست
حمایت آنلاین ، توسعه خدمات
جهت حمایت از گروه امید ایران برای ارتقاء کیفیت و توسعه خدمات در عرصه کتاب و کتابخوانی،
شما هم به جمع حامیان ما بپیوندید
قابل پرداخت توسط
همه کارتهای بانکی عضو شتاب

جستجوگر سایت

Site Web
گروه امید ایران در فیسبوک
http://www.irebooks.com/images/share/AddBook.jpg
هم اکنون به دوستان ما بپیوندید
خوراک خوان اختصاصیدانلود کتاب دانلود رایگان کتاب کتابخانه امید ایران: دانلود کتابهای روانشناسی

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

قسمتی از متن کتاب:
 
فهرست مطالب مقدمه فصل اول تاریخچه روانشناسی ازدواج مباحث روانشناسی ازدواج تصمیم گیری برای ازدواج
ازدواج ویژگی ازدواج موفق پیش‌شرط‌ هایی لازم برای رسیدن به شناخت قبل از ازدواج نظریه روان شناسان در انتخاب همسر فصل دوم در جستجوی همسر رشد اجتماعی نوجوانان هویت و ازدواج موفق معیارهای انتخاب همسر در ا زدواج معیار اخلاق در ازدواج معیار پول در ازدواج تناسب های خانوادگی فاکتورهای لازم برای دستیابی به ازدواج موفق فصل سوم انگیزه های غلط برای تشکیل خانواده تفاوت های آسیب رسان در زندگی زناشویی هفت موضوعی که قبل از ازدواج باید درمورد آن صحبت کنید مادیات و مهم ترین سوالات سی باور غلط در ازدواج «موانع ازدواج دختران و پسران» از دید خود آنها چیست؟ فصل چهارم روش های تفحص برای انتخاب همسر خواستگاری در اتاق دونفره ارتباط جنسی پیش از ازدواج تأخیر سنی ازدواج در میان جوانان نگاهی به چرایی کوچکتر بودن زنان از شوهران فصل پنجم زندگی مشترک ناموفق عادت جای به عشق مهارت های لازم جهت ازدواج مهارت در خودآگاهی مهارت در همدلی با افراد مهارت حل اختلاف مهارت تصمیم گیری اصول تصمیم گیری عقلانی فصل ششم استرس نقش خانواده در تولید و ریشه استرس انواع استرس تقسیم استرس براساس کیفیت استرس در ازدواج نگرانی های سقف مشترک مقابله با استرس های ناشی ازتشکیل خانواده فصل هفتم خواستگاری احترام به جنس مؤنث سخنی با خانواده ها آزمایشات قبل از ازدواج دوران نامزدی وظایف دختر و پسر در این دوران مشاوره با نو عروس و تازه داماد توصیه مشاوران به مراجعان فصل هشتم تست ازدواج نکات نغز درباره ی ازدواج
سه شنبه، 2 ارديبهشت ماه، 1393
نویسنده:elahe
بازدید:293 بار
تبلیغات

قسمتی از متن کتاب :
 
بر اساس برآوردهای جدید، هر ساله به تعداد افرادی که دارای شخصیت دو قطبی اند افزوده می گردد، و بسیاری از افراد از این که دارای چنین شخصیتی هستند بی اطلاعند. قبل از آشنایی با این شخصیت و هر توضیح و کسب اطلاعاتی در این مورد بهتر است ابتدا با پرسشنامه ابتدای کتاب شخصیت خود را بسنجید و سپس ادامه مطالب را مطالعه فرمائید. در انتهای کتاب نیز راجع به کودکان دو قطبی شرح داده شده است.فهرست مطالب :   مقدمه  پرسشنامه شخصیت دو قطبی  تفسیر آزمون   شخصیت دو قطبی  انواع اختلال دو قطبی، شیوع، نشانه، علل و شروع اختلال دو قطبی  دوره نیمه شیدایی   دوره خلق ترکیبی   علایم جنون   عوارض بیماری دو قطبی
سه شنبه، 19 فروردين ماه، 1393
نویسنده:bahare
بازدید:1560 بار
تبلیغات

قسمتی از متن کتاب :
 
آیا شما در ذهن خود اصول و قواعدی برای نحوه رفتار دیگران با خود دارید؟آیا می توانید هنگامی که کسی این اصول را زیر پا گذاشت، ناراحتی خود را بیان کنید؟آیا قادرید وقتی انتظاری از شما دارند و شما نمی خواهید یا نمی توانید آن را انجام دهید با آن مخالفت کنید؟آیا احساس می کنید کنترل زندگی از دستانتان خارج است؟آیـا احسـاس می کنـید دیگران مدام از شما سوء استفاده کـرده و حـقـوق شـمـا را زیـر پـا می گذارند؟اگر دچار چنین احساسی هستید بی تردید شما تا کنون هیچگونه مرزی میان خود و سایرین تعیین نکرده اید و یا از مرزهای تعیین شـده مـتزلزلی برخوردار هستید.
يكشنبه، 25 اسفند ماه، 1392
نویسنده:elahe
بازدید:3761 بار
تبلیغات

قسمتی از متن کتاب :
 
تیپ شخصیتی به اشخاصی اشاره می‌کند که چندین صفت یا ویژگی مشترک دارند. در حالت غیررسمی ممکن است خود شما در ارتباط با تیپ شخصیتی طبقاتی را در ذهن داشته باشید، مانند: تیپ مدیر، تیپ ورزشکار، تیپ مادرانه، تیپ سوسول و تیپ خورهٔ تکنولوژی و غیره. اگر بخواهیم هر یک از این تیپ‌های غیررسمی را تعریف کنیم، برای هر یک از آن‌ها مجموعه‌ای از ویژگی‌های متفاوت را در نظر خواهیم گرفت. در طول سالیان طولانی، روان‌شناسان برای طبقه‌بندی شخصیتها به انواع تیپ‌ها، روش‌های بسیاری را مطرح کرده‌اند. مثلاً روان‌شناس سوئیسی کارل یونگ بر این باور بود که مردم یا درون‌گرا هستند و یا برون‌گرا
يكشنبه، 25 اسفند ماه، 1392
نویسنده:elahe
بازدید:2369 بار

قسمتی از متن کتاب :
 
 آلفردآدلر ترتیب تولد را به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل مؤثر اجتماعی در دوران کودکی دانست که برمبنای آن فرد سبک زندگی خود را پدید می آورد.حتی خواهران وبرادران نیز هرچند والدین یکسانی دارندو در یک خانه زندگی می کنند، اما از محیط های اجتماعی یکسانی برخوردار نیستند. واقعیت بزرگتر یا کوچکتر بودن از خواهران و برادران خود و نیز این واقعیت که فرد در معرض نگرشی از والدین قرار گرفته که با ورود فرزندان دیگر تغیر یافته است،شرایط کودکی متفاوتی را پدید می آورند که اثری گسترده بر شخصیت فرد دارد؛این همان چیزی است که آدلر براساس دوران کودکی خود، بدان آگاه بود. او بر سه موقعیت متفاوت تاکید داشت:فرزند اول ، فرزند دوم و فرزند آخر.
يكشنبه، 25 اسفند ماه، 1392
نویسنده:elahe
بازدید:1770 بار

قسمتی از متن کتاب :
 
کتاب راهنمای جامع موفقیت بر گرفته شده است از سلسه سخنرانی های دکتر شاهین فرهنگ در مورد موفقیت در همه ابعاد زندگی است. در این کتاب سعی شده بهترین راه و روش موفقیت که در سمینار های دکتر شاهین فرهنگ به آن اشاره شده نکته برداری و در قالب یک کتاب ارزشمند گردآوری شود.
شنبه، 10 اسفند ماه، 1392
نویسنده:bahare
بازدید:2741 بار
تبلیغات

قسمتی از متن کتاب :
 
کتاب حاضر از جمله کتاب های کاربردی است که به روشنی و قدم به قدم مهارت هایی را به ما آموزش می دهد که ما را قادر خواهد کرد به بهترین شیوه به حل مشکلات و چالش های زندگی مان بپردازیم . در این کتاب ،مهارت های زندگی ،مهارت های شاد زیستن،مهارت های ارتباطی ،آرمیدگی به شیوه ای بسیار ساده و در عین حال با برخورداری از پشتوانه ی علمی و پژوهشی آمده است.
شنبه، 10 اسفند ماه، 1392
نویسنده:bahare
بازدید:2786 بار
تبلیغات

قسمتی از متن کتاب:
 
جسم و روان انسان ارتباط و وابستگی شدیدی با هم دارند و علایم و عوارض بیماری ها ی جسمی معمولا با چشم قابل دیدن و با حواس 5 گانه قابل درک اند اما علایم بیماری های روانی معمولا در عواطف و احساسات و رفتار فرد نفوذ می کند و در اوایل بیماری یک حس و حالت مبهمی وجود دارد که خود فرد درک نمی کند. 
سه شنبه، 29 بهمن ماه، 1392
نویسنده:bahare
بازدید:1654 بار
تبلیغات

قسمتی از متن کتاب :
 
شیوه های نو برای حل مشکلات زناشویی و خانوادگی بر اساس شناخت درمانی
يكشنبه، 14 مهر ماه، 1392
نویسنده:elahe
بازدید:8622 بار

قسمتی از متن کتاب :
 
علائم استرس به صورت ذهنی، فیزیکی و ظاهری بروز می­کنند؛ که شامل خستگی، کاهش یا افزایش اشتها، سردرد، گریه، خواب­آلودگی و خوابیدن بیش از حد است. روی آوردن به الکل یا سایر داروهای انرژی زا یا رفتارهای مشابه از علائم وجود استرس است. احساس ناامیدی، هراس یا بی­علاقگی نیز می­تواند با استرس ایجاد شود.
سه شنبه، 2 مهر ماه، 1392
نویسنده:bahare
بازدید:5238 بار

تبلیغات
تبلیغ هزینه نیست ، سرمایه گذاریست
آمار کاربران

کمک آنلاین به موسسات خیریه
کمک به کودکان مبتلا به سرطان
 
 
کمک به سالمندان کهریزک
 
نظرسنجی
نظر شما در مورد سایت؟

عالی
خوب
متوسط
بدنتایج
نظرسنجی ها

تعداد آراء: 2813
نظرات : 14
ارسال رایگان کتاب به ایمیل شما