توجه : به دلیل احترام به حقوق مولفین و مصنفین و بر اساس تصمیم و تاکید مدیریت سایت ، کتابهایی که دارای حق مولف یا مصنف می باشند صرفا" در سایت معرفی می گردند و از قرار دادن لینک دانلود این کتابها معذوریم.

دانلود کتابهای محبوب

مزایده فروش وب سایتهای گروه امید ایران

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

تبليغات

FarhangVaKarAfarini

دانلود رایگان کتاب فرهنگ و کارآفرینی,کتاب فرهنگ و کارآفرینی , فرهنگ و کارآفرینی , کارآفرینی,دانلود کتاب اقتصادی,کتابخانه الکترونیکی, کتابخانه مجازی,سایت کتاب,کتابخانه امید ایران ,کتابخانه امید ایران ,دانلود ,دانلود رایگان,دانلود کتاب, دانلود ,کتابخانه امیدایران ,کتابخانه امید ایران, دانلود رایگان, امید ایران, دانلود رایگان کتاب , ,دانلود کتاب, دانلود کتاب رایگان , دانلود کتاب پی دی اف , دانلود کتاب PDF  , کتابخانه الکترونیکی, کتابPDF ,کتاب دانلود , کتاب رایگان,دانلودکتاب ,دانلودرایگان کتاب , دانلودکتاب پی دی اف,کتاب,Ebook For Free Download, Ebook,Ebook Download, Download Ebook

درواقع فرآیند کارآفرینی در بطن خود فرهنگ خاصی را نهفته دارد که این فرهنگ را می‌توان همان فرهنگ حاکم بر سازمان یا شرکت دانست. این فرهنگ مفهوم مشترکی است که اعضای سازمان یا شرکت پذیرفته‌اند و ارزش‌ها، باورها و روش‌های مشترکی است که بر فعالیت سازمان یا شرکت حاکم است. بنابراین با توجه به نقش کارآفرینی در توسعه همه‌جانبه در کشورهای صنعتی و پیشرفته، کشورهای در حال توسعه نیز باید در پی ایجاد سازمان‌ها و شرکت‌های کارآفرین باشند و این مهم میسر نمی‌شود مگر آنکه ضمن توجه به نقش و اهمیت فرهنگ کارآفرینی؛ عوامل رشد و توسعه‌دهنده و یا موانع آن در سازمان‌ها و شرکت‌ مشخص شوند.
مجموعه‌ای را که در پیش رو دارید در راستای رسیدن به اهداف فوق تنظیم شده و قطعاً خالی از اشکال و نقص نخواهد بود. گروه پژوهش‌های فرهنگی و اجتماعی ضمن اعلام آمادگی جهت پذیرش اشکالات و نقایص، از کلیه پیشنهادات کاربردی کارشناسان و اساتید محترم در جهت تقویت پژوهش‌نامه‌ها استقبال می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 کلیه حقوق این وبسایت متعلق به کتابخانه امید ایران بوده و کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکر منبع و درج لینک وب سایت مجاز می باشد.

مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و  کتابخانه امید ایران هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.