توجه : به دلیل احترام به حقوق مولفین و مصنفین و بر اساس تصمیم و تاکید مدیریت سایت ، کتابهایی که دارای حق مولف یا مصنف می باشند صرفا" در سایت معرفی می گردند و از قرار دادن لینک دانلود این کتابها معذوریم.

دانلود کتابهای محبوب

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

تبليغات 1

تبليغات 2

دانلود کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی

دانلود رایگان کتاب 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ,دانلودرایگان کتاب 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی,دانلود کتاب 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی , کتاب 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ,دانلود کتاب 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ,کتاب دانلودی , کتاب 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی,داستان,,کتاب,رمان جذاب, کتاب 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی,دانلود 10 ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ,جاوید گرشاسبی,کتابخانه الکترونیکی,کتابخانه مجازی,سایت کتاب,کتابخانه امید ایران ,کتابخانه امید ایران ,دانلود ,دانلود رایگان,دانلود کتاب, دانلود, ,کتابخانه امیدایران ,کتابخانه امید ایران, دانلود رایگان, امید ایران, دانلود رایگان

توضیحات کتاب :

دانلود کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ایده ها و طرح های بسیار زیادی در اینترنت وجود دارد که میشه از آن ها استفاده کرد مثل راه اندازی سیستم وبلاگ دهی، راه اندازی سایت آگهی، راه اندازی فروشگاه اینترنتی مثل دیجی کالا و … . ولی آیا این ایده ها واقعا عملی است؟ آیا واقعا پتانسیل این رو داره که در آینده به کسب و کار سود آور ما تبدیل بشه؟ واقعیت این است که اکثر کسب و کار هایی که الان موجود است و تبدیل به موتورهای پول سازی بزرگ شده اند اکثر آن ها سایت های مشابه خارجی بوده اند که در ایران بومی سازی شده اند. البته به این کار نمیشه کپی برداری گفت! در این کتاب شما با ایده هایی که هنوز در ایران زیاد نشده و شما می تونید روی آن ها مانور دهید آشنا می شوید.

دانلود رایگان کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ,دانلودرایگان کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی,دانلود کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی , کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ,دانلود کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ,کتاب دانلودی , کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی,داستان,,کتاب,رمان جذاب, کتاب ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی,دانلود ۱۰ ایده ناب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی ,جاوید گرشاسبی,کتابخانه الکترونیکی,کتابخانه مجازی,سایت کتاب,کتابخانه امید ایران ,کتابخانه امید ایران ,دانلود ,دانلود رایگان,دانلود کتاب, دانلود, ,کتابخانه امیدایران ,کتابخانه امید ایران, دانلود رایگان, امید ایران, دانلود رایگان

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 کلیه حقوق این وبسایت متعلق به کتابخانه امید ایران بوده و کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکر منبع و درج لینک وب سایت مجاز می باشد.

مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و  کتابخانه امید ایران هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.