تبلیغات


کلمات کلیدی
نویسنده: omidi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 6732
دانلود رایگان 11 کتاب عالی آموزش رشته ورزشی بدنسازی
[dir=rtl]دانلود رایگان 11 کتاب عالی برای رشته ورزشی بدنسازی به زبان انگلیسی
 [/dir][dir=rtl][تصویر: http://www.irebooks.com/images/SiteOther...ilding.jpg] [/dir][dir=rtl]

دانلود رایگان 11 کتاب عالی آموزش بدنسازی 

موفق باشید[/dir]
نویسنده: damad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 1971
معرفی رشته ورزشی بدمینتون چینی و توپ کیکبو
حتما تا حالا بدمینتون بازی کرده اید؟ شاید هم یکی از میلیون ها طرفداران این بازی هستید! اما امروز همان بازی را با روشی که قدمتش بسیار بیشتر است به شما معرفی می کنیم:

یکی از هنرهای باستانی در چین که Ti Jian Zi نام دارد چیزی شبیه بدمینتون است. اما با این تفاوت که مهارت و تمرین بالایی می طلبد.

[size=xx-large][color=#333333][size
نویسنده: maryam_f123 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 612
ورزش بدون رفتن به باشگاه ورزشی
برخی از افراد برای ورزش کردن تمایلی به مراجعه به باشگاه ورزشی ندارند. اما، ورزش یکی از کار های مهمی است که  باید در برنامه شخصی هر فردی وجود داشته باشد و نرفتن به باشگاه ورزشی نباید مانع ورش شود.
[align=justify][font=tahoma][size=medium][color=#000000]برای انجام حرکات ورزشی به منظور داشتن جسمی سالم تر لزوماً نباید ماشین آلات درون باشگاه ورزشی را در اختیار داشت (حرکات ورزشی برای سفت کردن عضلات بدون دستگاه )ورزش ه
نویسنده: Mohammadhajilu - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 480
توصیه های ورزشی برای ماه مبارک رمضان
با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اغلب ما تصور می کنیم که باید فعالیت و ورزش را تعطیل کنیم. ماه مبارک رمضان زمان طولانی بدن روزه دار است و اگر بدن را بدون ورزش و تغذیه مناسب رها کنید، آمادگی جسمانی خود را از دست خواهید داد و بعد از اتمام ماه مبارک رمضان دچار مشکل و اضافه وزن می شوید.با استفاده از راهکارهایی که در ادامه برای شما می آوریم می توانید ورزش خود را در کنار روزه داری و انجام عبادت های دیگر انجام دهید و ماه مبارک را با تناسب اندام به پایان برسانید نه با اضافه وزن و بیماری.برای انجام دادن ورزش