تبلیغات


کلمات کلیدی
نویسنده: omidi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7275
دانلود رایگان 11 کتاب عالی آموزش رشته ورزشی بدنسازی
[dir=rtl]دانلود رایگان 11 کتاب عالی برای رشته ورزشی بدنسازی به زبان انگلیسی
 [/dir][dir=rtl][تصویر: http://www.irebooks.com/images/SiteOther...ilding.jpg] [/dir][dir=rtl]

دانلود رایگان 11 کتاب عالی آموزش بدنسازی 

موفق باشید[/dir]
نویسنده: damad - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2388
معرفی رشته ورزشی بدمینتون چینی و توپ کیکبو
حتما تا حالا بدمینتون بازی کرده اید؟ شاید هم یکی از میلیون ها طرفداران این بازی هستید! اما امروز همان بازی را با روشی که قدمتش بسیار بیشتر است به شما معرفی می کنیم:

یکی از هنرهای باستانی در چین که Ti Jian Zi نام دارد چیزی شبیه بدمینتون است. اما با این تفاوت که مهارت و تمرین بالایی می طلبد.

[size=xx-large][color=#333333][size
نویسنده: maryam_f123 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 889
ورزش بدون رفتن به باشگاه ورزشی
برخی از افراد برای ورزش کردن تمایلی به مراجعه به باشگاه ورزشی ندارند. اما، ورزش یکی از کار های مهمی است که  باید در برنامه شخصی هر فردی وجود داشته باشد و نرفتن به باشگاه ورزشی نباید مانع ورش شود.
[align=justify][font=tahoma][size=medium][color=#000000]برای انجام حرکات ورزشی به منظور داشتن جسمی سالم تر لزوماً نباید ماشین آلات درون باشگاه ورزشی را در اختیار داشت (حرکات ورزشی برای سفت کردن عضلات بدون دستگاه )ورزش ه
نویسنده: Mohammadhajilu - پاسخ‌ها: 1 - بازدید‌ها: 796
توصیه های ورزشی برای ماه مبارک رمضان
با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اغلب ما تصور می کنیم که باید فعالیت و ورزش را تعطیل کنیم. ماه مبارک رمضان زمان طولانی بدن روزه دار است و اگر بدن را بدون ورزش و تغذیه مناسب رها کنید، آمادگی جسمانی خود را از دست خواهید داد و بعد از اتمام ماه مبارک رمضان دچار مشکل و اضافه وزن می شوید.با استفاده از راهکارهایی که در ادامه برای شما می آوریم می توانید ورزش خود را در کنار روزه داری و انجام عبادت های دیگر انجام دهید و ماه مبارک را با تناسب اندام به پایان برسانید نه با اضافه وزن و بیماری.برای انجام دادن ورزش
نویسنده: fahim63 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 189
خبر خوش برای پرسپولیس در آستانه دیدار بزرگ
خبر خوش برای پرسپولیس در آستانه دیدار بزرگ
 
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در حالی که مربیان و بازیکنان پرسپولیس در چند وقت اخیر انتقاداتی را نسبت به بی‌پولی این باشگاه مطرح کرده‌اند قرار است به زودی به حساب آنها پول واریز شود.
سرکت ایرانسل که اسپانسر پرسپولیس شده مبلغی از قرارداد خود را به حساب این باشگاه واریز کرده است.
[align=right]به همین دلیل قرار است در اسرع وقت و بر اساس اولویت‌ها به مربی
نویسنده: fahim63 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 232
شکمی تخت با 10 تمرین ورزشی
شکمی تخت با 10 تمرین ورزشی شناخت عضلات تشکیل دهنده شکم برای تقویت آن و داشتن شکمی تخت از اهمیت بالایی برخوردار است. با چند تمرین ساده در منزل می توانید این عضلات را تقویت و شکم تان را تخت کنید.به گزارش بهداشت نیوز، شکم از چهار عضله بزرگ تشکیل شده است که تاثیر زیادی در وضعیت آن دارند. عضله راست شکمی در جلوی شکم قرار دارند. عضلات مایل خارجی که در دو طرف عضلات راست شکمی قرار داشته و
نویسنده: fahim63 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 224
۷ حرکت ورزشی مناسب برای درمان دیسک کمر
۷ حرکت ورزشی مناسب برای درمان دیسک کمر 

هشتاد درصد افراد در طول زندگی دچار کمر درد می‌شوند. گاهی اوقات دلیل این کمردرد، دیسک کمر است. می‌توان با انجام برخی از حرکات ورزشی میزان کمردرد را کاهش داد.

[تصویر: http://www.beytoote.com/images/stories/s...a4-521.jpg]

مشکل دیسک کمر معمولا در قسمت پایانی کمر ایجاد می‌شود. انجام حرکات ورزشی می‌توانند در کاهش درد و افزایش کارایی موثر باشد.نشانه‌های دیسک کمر عبارتند از:

- درد قسمت پایین کمر

- پا درد

-