تبلیغات


کلمات کلیدی
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 4327
نحوه پیگیری رفع ف ی ل ت ری ن گ --(1388-11-12)
[align=right][color=#000000]در صورتي كه اداره كننده پايگاه اينترنتي (وب سايت) ف ي ل ت ر شده درخواست رسيدگي به مسئله خود را داشته باشد بايستي ضمن پالايش پايگاه اينترنتي خود از محتواي مجرمانه، نسبت به ثبت پايگاه در سايت ساماندهي به نشانی samandehi.ir اقدام نموده و شخص مسئول سايت ضمن مراجعه به اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي محل، فرم درخواست رفع ف ي ل ت ري ن گ خطاب به دبيرخانه كارگروه مصاديق محتواي مجرمانه قانون جرايم رايانه اي (فرم پيوست) را پر نمايد و پس از احراز هويت شخص، اصل فرم پر شده توسط اداره كل
نویسنده: admin - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 3815
متن کامل قانون جرائم رایانه‌ای --(1388-11-11)
[align=right][color=#000000]قانون جرائم رايانه‌ ای 
جناب آقاي دكتر محمود احمدي‌نژاد 
رياست محترم جمهوري اسلامي ايران 
عطف به نامه شماره 21953/32871 مورخ 13/4/1384 در اجراء اصل يكصد و بيست و سوم (123) قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران قانون جرائم رايانه‌اي كه با عنوان لايحه به مجلس شوراي اسلامي تقديم گرديده بود با تصويب در جلسه علني روز سه‌شنبه مورخ 5/3/1388 و تأييد شوراي محترم نگهبان، به پيوست ابلاغ مي‌گردد. 
رئيس مجلس شوراي اسلامي ـ علي لاريجاني 
********************** 
10/4/1388 
وزارت دا
نویسنده: omidi - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 7290
دانلود رایگان 11 کتاب عالی آموزش رشته ورزشی بدنسازی
[dir=rtl]دانلود رایگان 11 کتاب عالی برای رشته ورزشی بدنسازی به زبان انگلیسی
 [/dir][dir=rtl][تصویر: http://www.irebooks.com/images/SiteOther...ilding.jpg] [/dir][dir=rtl]

دانلود رایگان 11 کتاب عالی آموزش بدنسازی 

موفق باشید[/dir]
نویسنده: baghizade - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 2149
مجله رژیم و سلامت سایت دکتر کرمانی شماره 11
مجلات رژیم غذایی سایت دکتر کرمانی چکیده ای از بهترین مطالب سایت را با خود به همراه دارند و سعی می کند به رایگان، آنچه که ساعت ها برایش زمان گذاشته شده را، در اختیار علاقه مندان قرار دهد
  Smile
لینک دانلود مجله

نویسنده: gitar131 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 878
11 علامت که نشان می‌دهد شما سالم نیستید، اما نمی‌دانید
[dir=rtl]11 علامت که نشان می‌دهد شما سالم نیستید، اما نمی‌دانید
 [/dir]گاهی سلامتی، پدیده‌ای عجیب و غریب می‌شود. شاید تمام سعی‌مان را بکنیم تا درست غذا بخوریم، ورزش کنیم و خوب بخوابیم.اما بدن ما با سیستم پیچیده‌ای که دارد، گاهی غافلگیرمان می‌کند.
  
در این مطلب، یازده علامت را برای‌تان می‌گوییم که نشان می‌دهند مشکلی در بدن وجود دارد، حتی زمانی که ظاهرا همه چیز خوب و روبراه به نظر می‌رسد.
  
۱. نفخ مزمن
همه‌ی ما تجربه‌اش را
نویسنده: bamana - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 292
11 نکته مهم و ویژه در طراحی لوگوی ساده
[align=right]لوگوی ساده: طراحی لوگو کار ساده ای نیست زیرا باید در هنگام طراحی به نکات مهمی توجه داشته باشید. توجه به این نکات مهم در طراحی یک لوگو، اساس کار برای ایجاد یک لوگوی مناسب و موفق در کسب و کارتان می باشد. تیم مائده دیزاین با معرفی این نکات مهم شما را در طراحی یک لوگوی ساده ایده آل کمک می کند.
11 نکته مهم و ویژه در طراحی لوگوی ساده
طراحی ساده لوگو

لوگویی که دارای پیچیدگی و جزئیات زیاد باشد هم سخت طراحی می شود و زمانبر است و هم اینکه دیرتر به خاطر سپرده می شود. یکی از ویژگی های مهم
نویسنده: gitar131 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 245
آمریکا ممنوعیت ورود مهاجران از 11 کشور را لغو کرد
آمریکا ممنوعیت ورود مهاجران از 11 کشور را لغو کرد

[تصویر: http://cdn.asriran.com/files/fa/news/139...78_223.jpg]

آمریکا اعلام کرد که ممنوعیت ورود مهاجران از ۱۱ کشور عمدتا مسلمان را لغو کرده اما گفته، آنهایی که به دنبال ورود به آمریکا هستند باید از بین تدابیر شدیدتر امنیتی نسبت به گذشته عبور کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری فرانسه، درخواست‌های مهاجران از ۱۱ کشور که نامی از آنها برده نشده اما شامل ۱۰ کشور مسلمان به علاوه کره شمالی هستند، با ارزیابی‌های بسیار دقیق
نویسنده: fahim63 - پاسخ‌ها: 0 - بازدید‌ها: 198
11 تغییر ساده برای ایجاد حس آرامش در خانه
11 تغییر ساده برای ایجاد حس آرامش در خانه1

-ست هدیههمانگونه که در تصویر مشاهده میکنید ، اگر یک ست هدیه شامل فنجان داشته باشید ( این ست هدیه می تواند هر چیزی باشد ) زمانیکه شما آنرا در داخل کابینت ها قرار نمیدهید و بر روی اپن موجود در آشپزخانه قرار می دهید می تواند یک عامل موثر در خلق و خوی ما شود چراکه یک حس شلوغ بودند به ما میدهد و در صورت عدم وجود آنها یک حس راحتی خواهیم داشت که این حس را مرهون فضای زیاد موجود در آشپزخانه خواهیم بود.
[img=600x403]http://fil