توجه : به دلیل احترام به حقوق مولفین و مصنفین و بر اساس تصمیم و تاکید مدیریت سایت ، کتابهایی که دارای حق مولف یا مصنف می باشند صرفا" در سایت معرفی می گردند و از قرار دادن لینک دانلود این کتابها معذوریم.

دانلود کتابهای محبوب

مزایده فروش وب سایتهای گروه امید ایران

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

تبليغات

دانلود کتاب آشنایی با ماشین کشاورزی کولتیواتور

توضیحات کتاب :

کولتیواتور دستگاهی است شامل تعدادی تیغه که به شکل حرف انگلیسی ال بر روی یک محور نصب شده اند . محور کولتیواتور توسط شافت نیرو دهنده عقب تراکتور با سرعت زیاد می چرخد . از این وسیله برای نرم کردن خاک در کشت گیاهان علوفه ای که بذر بسیار ریزی دارند استفاده می شود . در صورتی که بستر بذر در روش جوی و پشته به خوبی تهیه نشده و کلوخه ای باشد می توان از کولتیواتور برای نرم کردن خاک سطح پشته عریض استفاده کرد . در موارد دیگر استفاده از کولتیواتور برای خرد کردن بقایای گیاهی و اختلاط آنها باخاک سطحی و از بین بردن علفهای هرز کوچک و بزرگ ضروری است .لازم است توجه داشت که کولتیواتور خاک را به شدت پودر کرده و در معرض فرسایش قرار می دهد . به همین جهت کولتیواتور را نباید جایگزین وسایل دیگر کرد بلکه بهتر است فقط در موارد بسیار ضروری از آن استفاده کرد .

دانلود رایگان کتاب آشنایی با ماشین کشاورزی کولتیواتور,کتاب آشنایی با ماشین کشاورزی کولتیواتور , آشنایی با ماشین کشاورزی کولتیواتور , آرش آذروش,دانلود کتاب ماشین کشاورزی کولتیواتور,کتابخانه الکترونیکی, کتابخانه مجازی,سایت کتاب,کتابخانه امید ایران ,کتابخانه امید ایران ,دانلود ,دانلود رایگان,دانلود کتاب, دانلود ,کتابخانه امیدایران ,کتابخانه امید ایران, دانلود رایگان, امید ایران, دانلود رایگان کتاب , ,دانلود کتاب, دانلود کتاب رایگان , دانلود کتاب پی دی اف , دانلود کتاب PDF  , کتابخانه الکترونیکی, کتابPDF ,کتاب دانلود ,  کتاب  رایگان,دانلودکتاب ,دانلودرایگان کتاب , دانلودکتاب پی دی اف,کتاب,Ebook For Free Download, Ebook,Ebook Download, Download Ebook
 

دانلود رایگان کتاب آشنایی با ماشین کشاورزی کولتیواتور,کتاب آشنایی با ماشین کشاورزی کولتیواتور , آشنایی با ماشین کشاورزی کولتیواتور , آرش آذروش,دانلود کتاب ماشین کشاورزی کولتیواتور,کتابخانه الکترونیکی, کتابخانه مجازی,سایت کتاب,کتابخانه امید ایران ,کتابخانه امید ایران ,دانلود ,دانلود رایگان,دانلود کتاب, دانلود ,کتابخانه امیدایران ,کتابخانه امید ایران, دانلود رایگان, امید ایران, دانلود رایگان کتاب , ,دانلود کتاب, دانلود کتاب رایگان , دانلود کتاب پی دی اف , دانلود کتاب PDF  , کتابخانه الکترونیکی, کتابPDF ,کتاب دانلود , کتاب رایگان,دانلودکتاب ,دانلودرایگان کتاب , دانلودکتاب پی دی اف,کتاب,Ebook For Free Download, Ebook,Ebook Download, Download Ebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 کلیه حقوق این وبسایت متعلق به کتابخانه امید ایران بوده و کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکر منبع و درج لینک وب سایت مجاز می باشد.

مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و  کتابخانه امید ایران هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.