دانلود کتابهای جدید : 

مزایده فروش وب سایتهای گروه امید ایران

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

تبلیغات

دانلود رمان با سقوط دست های ما

دانلود رایگان کتاب رمان با سقوط دست های ما ,دانلودرایگان کتاب رمان با سقوط دست های ما ,دانلود کتاب رمان با سقوط دست های ما , کتاب رمان با سقوط دست های ما ,دانلود کتاب رمان با سقوط دست های ما ,کتاب دانلودی , کتاب رمان با سقوط دست های ما ,داستان,,کتاب,رمان جذاب, کتاب رمان با سقوط دست های ما ,دانلود دانلود کتاب رمان با سقوط دست های ما,زینب ایلخانی,کتابخانه الکترونیکی,کتابخانه مجازی,سایت کتاب,کتابخانه امید ایران ,کتابخانه امید ایران ,دانلود ,دانلود رایگان,دانلود کتاب, دانلود,

توضیحات کتاب :

کتاب رمان با سقوط دست‌های ما به قلم زینب ایلخانی داستان دختر نوجوانی به نام شیدا است که همراه با ناپدری مهربانش زندگی می‌کند و به عشقی آتشین دچار می‌شود…در بخشی از کتاب رمان با سقوط دست‌های ما می‌خوانیم:
به بابایی که زنگ زدم خواستم اجازه بدهد من زودتر بروم اما مخالفت کرد و خواست تا آمدنش صبر کنم. و ساعت ۷ برای من خیلی دیر بود برای من که ساعت‌ها بود آماده مقابل آینه ایستاده بودم. یکی از بلوز و شلوار‌هایی که خودش برایم آورده بود را پوشیدم و موهایم را با وسواس بالای سرم گوجه کردم. در آخر دلم برای این همه حماقت خودم چند قطره اشک طلب کرد. برای خود احمقم که امشب خودم را آراسته بودم تا با بهزاد و عمه خداحافظی کنم. تا هر دو را برای رفتن بدرقه کنم. تا به استقبال تنهایی‌ام بروم..

وقتی که رسیدیم و متوجه شدم در خانه نیست می‌خواستم همان‌جا وسط سالن پذیرایی بنشینم و برای بد اقبالی‌ام، ‌های‌های گریه سر بدهیم و خدا پدر نجمه را بیامرزد که زودتر به فریادم رسید و وقتی بغلم کرد و تبریک گفت با یک چشمک و زیر لب در گوشم گفت:
– رفته واست سیب ترش بخره، فرج یادش رفته بود. داشت همه را بیچاره می‌کرد و مدام می‌گفت شیدا سیب سبز دوست داره
راست می‌گفت یا فقط جهت دل خوشی‌ام بود؟؟ اما یادم آمد که همیشه قبل رفتن به آپارتمان برایم سیب ترش می‌خرید و بعد خودش برایم پوست می‌گرفت. آرام گرفتم و کنار بابایی که پا روی پا انداخته بود نشستم. دستش را دورم حلقه کرد و سرم را بوسید. سرم را روی شانه‌اش گذاشتم و چشم‌هایم را بستم و هزار بار آمدن بهزاد را تصور کردم….

 


  1. کهکشان گفت:

    درود
    با سپاس از سایت فوق العاده و تلاش های مستمر شما.
    لطفا لینک دانلود را چک بفرمایید. کار نمی کند.
    پایدار باشید و سرافراز.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 کلیه حقوق این وبسایت متعلق به کتابخانه الکترونیکی امید ایران بوده و کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکر منبع و درج لینک وب سایت مجاز می باشد