دانلود کتابهای جدید : 

مزایده فروش وب سایتهای گروه امید ایران

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

تبلیغات

دانلود رمان مومیایی

دانلود رایگان کتاب رمان مومیایی ,دانلودرایگان کتاب رمان مومیایی ,دانلود کتاب رمان مومیایی , کتاب رمان مومیایی ,دانلود کتاب رمان مومیایی ,کتاب دانلودی , کتاب رمان مومیایی ,داستان,,کتاب,رمان جذاب, کتاب رمان مومیایی ,دانلود دانلود کتاب رمان مومیایی,پگاه رستمی فرد,کتابخانه الکترونیکی,کتابخانه مجازی,سایت کتاب,کتابخانه امید ایران ,کتابخانه امید ایران ,دانلود ,دانلود رایگان,دانلود کتاب, دانلود,

توضیحات کتاب :

دانلود رمان مومیایی کتاب رمان مومیایی به قلم پگاه رستمی فرد زندگی دختری به نام تارا را روایت می‌کند که به همراه نامزدش اشکان، در پی آماده‌سازی مراسم عروسی‌شان هستند اما…در بخشی از رمان مومیایی می‌خوانیم:
بعد از گذشت هفت ماه، آزادی‌هایم بیشتر شدند. حالا می‌توانستم برای خریدهایم از خانه بیرون بروم. اجازه داشتم گاهی روی نیمکت‌های پارک بنشینم و خارج از فضای قفس طلایی‌ام نفس بکشم. می‌توانستم باشگاه بروم و با ورزش‌های سنگینی که آب و عرقم را یکی می‌کردند ذهن آشفته‌ام را از آن چه که هست خالی‌تر و پوچ‌تر کنم.حالا من تارایی بودم که پالتوهای پوستش، چشم زنان کوچه و بازار را از حسرت و حسد انباشته می‌کرد. قیمت کفش‌هایش برابر با حقوق چند ماه یک کارگر بود. مارک کیف‌هایش از شنل پایین‌تر نمی‌آمد. تارایی که بی‌ ام دبلیو سوار می‌شد. تارایی که اروپا رفته بود. تارایی که در مجلل‌ترین هتل‌های دبی خانومی کرده بود.

تارایی که هزینه‌های سفرش سر به فلک می‌کشید و هیچ دغدغه‌ای نداشت. تارایی که هر ماه در قصرش مجالس آن چنانی برپا می‌کرد و هر هفته به مجالس آن چنانی‌تر می‌رفت. تارایی که میان بهت و تعجب همه هنوز هم سوگلی مانی بزرگمهر بود و همچنان نازش خریدار داشت، آن هم به قیمت گزاف!
هفته‌های اول، ساعت شش صبح با استرس از خواب می‌پریدم. بعد یادم می‌افتاد که دیگر کارمند کسی نیستم. دیگر نیازمند حقوق پانصد تومنی نیستم که پانصد تومان حتی کفاف یک قلم کرم دور چشمم را هم نمی‌داد. آن وقت دست و پایم را با لذت می‌کشیدم و به مانی که کنارم خوابیده بود نگاه می‌کردم و از خودم می‌پرسیدم چرا دوستش ندارم؟ و آن موقع باز هم بغض بود و اشک و درد!….

 


  1. کهکشان گفت:

    درود
    لطفا لینک دانلود را چک بفرمایید.
    با سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 کلیه حقوق این وبسایت متعلق به کتابخانه الکترونیکی امید ایران بوده و کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکر منبع و درج لینک وب سایت مجاز می باشد