دانلود کتابهای جدید :  

دانلود کتابهای محبوب

آخرین ارسالهای تالار گفتمان

تبليغات 1

تبليغات 2

InjaTehranAst

نلود کتاب اینجا تهران است!, کتاب اینجا تهران است! , اینجا تهران است! , دانلود رایگان کتاب اینجا تهران است!,ی.ب,کتابخانه الکترونیکی, کتابخانه مجازی,سایت کتاب,کتابخانه امید ایران ,کتابخانه امید ایران ,دانلود ,دانلود رایگان,دانلود کتاب, دانلود ,کتابخانه امیدایران ,کتابخانه امید ایران, دانلود رایگان, امید ایران, دانلود رایگان کتاب , ,دانلود کتاب, دانلود کتاب رایگان , دانلود کتاب پی دی اف , دانلود کتاب PDF  , کتابخانه الکترونیکی, کتابPDF ,کتاب دانلود , کتاب رایگان,دانلودکتاب ,دانلودرایگان کتاب , دانلودکتاب پی دی اف,کتاب,Ebook For Free Download, Ebook,Ebook Download, Download Ebook

جای افراد و احساساتی که به غلط سر جای خود قرار گرفته اند. خیلی غلط، غلط تر از من غلط تراز تو و غلط تر از هر فکری که میگوید من چرا در اینجا به دنیا آمده ام. غلط تر از هر فکری کهمیگوید چرا پدرانم حتی برای من خوشه ای از گندم باقی نگداشتند تا شکمم را با آن سیر کنم؟!چه برسد به قطعه زمینی که در آن کار کنم و از آن خوشه، خوشه های دیگر برویانم.افسوس. افسوس بر آن که پدرانمان برای ما باقی گذاشتند ولی برادران ناتنیمان آن را از ماربودند، برادرانی که با اعتقادات غلطشان ادعای برادری با ما را دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

 کلیه حقوق این وبسایت متعلق به کتابخانه امید ایران بوده و کپی برداری از مطالب آن، تنها با ذکر منبع و درج لینک وب سایت مجاز می باشد.

مسئولیت محتوای کتابها به عهده نگارنده بوده و  کتابخانه امید ایران هیچ مسئولیتی را در این خصوص نمی پذیرد.